Fotogaléria

Vyber galériu

Stretnutie Mustangov a US cars Nitranske Rudno

17.7.2010 sa konalo Stretnutie Mustangov a US cars v autokempe Nitrianske Rudno. Prve odhady boli okolo 10-20 Mustangov a 10 iných amerík.  Akciu organizovanú dvojicou z Classic Mustang prišlo podporiť 16 Mustangov, dve ameriky, jeden Hot-Rod a zo 6 Harlejov. Prvým prišlým sa ušla aj malá pozornosť na pamiatku.

Cieľom tohto komorného stretnutia bolo nadviazať na predošlé akcie konané na rovnakom mieste a vytvoriť pristor majiteľom amerík aby medzi sebou podebatovali o svojich tátošoch pri pivku, guláši ale aj pri poctivom steaku. Do obehu sa dostalo putovné ocenenie ktoré by sme radi odovzdávali každoročne pre majitela Mustangu ktorý "zachránil" svojho jednorožca pred večnými lovišťami alebo inak pomohol Mustangom na Slovensku. Tento rok potešilo Martina Harvánka z Pov.Bystrice a jeho Mustanga 1973 Mach1. Gratulujeme =).

Kulisu celeho Stretnutia dotvárala pohodová trampská kapela Šup-Šup, pečúce slnko, kúdoly spálenych pneumatík, voňa z grilu a večená klasická snímka "Gone in 60 seconds" od Tobyho Halickyho...a to vštko v spoločnosti fajn ludí...=) Na záver chceme poďakovať všetkým, ktorí prijali naše pozvanie a prišli, ale aj majiteľom autokempu za ich podporu.

Ďakujeme, a veríme, že sa uvidíme aj o rok =).

Maroš a Peťo ​​